2% parama

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio 3 dalies nuostatos įtvirtina nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę - nuo per mokestinį laikotarpį (kalendorinius metus) gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausiai remtiną visuomenei naudingą sritį.

Kiekvienais metais nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 1 d. asmuo gaunantis pajamas Lietuvoje, gali skirti 2% savo pajamų mokesčio pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai, kuri turi teisę gauti paramą.

Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja – paskirstomas pajamų mokestis, jau sumokėtas į valstybės biudžetą. Taip pat šis mokestis nėra atimamas iš pajamų mokesčio, kurį susigrąžinate užpildę metinę pajamų deklaraciją. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.

Jūs galite šiuos pinigus, atiduoti valstybei, kad ji nuspręstų, kaip tuos pinigus paskirstyti, tačiau galite užpildyti prašymą ir nuspręsti pats, kokią visuomenei naudingą veiklą remiate.

Kviečiame 2% pajamų mokesčio skirti savimi pasirūpinti negalintiems neįgaliesiems ir pervesti 2% savo pajamų mokesčio VšĮ "Senelių rojus" globos (slaugos) namams užpildant formą FR0512 ir pateikiant ją internetu arba asmeniškai VMI. Nuoširdžiai dėkojame.

Įstaigos rekvizitai:
A/S: LT 517044060007690504AB
„SEB" bankas
VŠĮ „Senelių rojus"
Įmonės kodas 302604080
Vaišvydavos km.,Samylų sen., Kauno r.
Tel. +37060039338,
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Inter.psl.:www.seneliurojus.lt